Pořádání akcí

Podmínky pro pořádání akcí

Nabízíme různé možnosti pro pořádání akcí. Firemní i soukromé akce je možné pořádat pouze mimo hlavní sezónu.

  • Varianta KLUB zahrnuje volné využití prostor klubu tedy společenské klubovny, kuchyňky, grilu, kurtu, ubytovací kapacitu celého penzionu a všech podkrovních pokojů (celkem 40 postelí). Pokud by tato ubytovací kapacita nebyla dostačující, má zbytek osazenstva možnost zaregistrovat se na recepci na nocleh do kempu dle aktuálního CENÍKU KEMPU. Otevírací doba baru je předmětem dohody a přání klienta. Je možné  rezervovat čas na provoz člunů (vodní lyže, kruhy, banán). Prosím berte na vědomí, že vyhláška umožňuje provoz motorových člunů do 20:00.
  • Varianta KOMPLET zahrnuje volné využití prostor celého areálu kempu. Oproti variantě KLUB, má zde klient k dispozici navíc celý prostor poloostrova, kde je kemp a kempování je zahrnuto v ceně pronájmu. Prostory kempu může klient libovolně využívat pro výstavbu atrakcí a stánků dle svého programu. Je možné rezervovat čas na provoz člunů. Cena za provoz člunů není součástí pronájmu. Prosím berte na vědomí, že vyhláška umožňuje provoz motorových člunů do 20:00.
  • Varianta KEMP zahrnuje pronájem celého areálu kempu. V tomto případě je klub pro účastníky akce uzavřen. Tato varianta je vhodná pro větší firemní akce, které se konají pouze přes den bez přespání. Akce musí být ukončena nejpozději do 23:00 hodin.
  • Pro variantu KLUB zapůjčení audioaparatury pro KARAOKE : 2500,- Kč/den.
  • Podle přání zákazníka, připravíme a zorganizujeme raut (grilování, sele na rožni, kýty, guláš apod.), ozvučení areálu klubu, večerní zábavu (disco, karaoke, projekce).
  • Pro variantu KLUB je podmínkou využít našich nápojových služeb.

Cenovou nabídku připravíme na žádost klienta po domluvení detailů akce.