Marin kemp a penzion

Přijďte si prožít nevšední dovolenou!

Kempování mimo hlavní sezónu (červenec, srpen) je nutno domluvit s předstihem telefonicky na tel. čísle 739 237 063.

Marin Kemp najdete na malebném poloostrovu uprostřed krásného písečného jezera Mělice nedaleko města Přelouč.

Čistá voda a pláže z jemného písku jsou lákadlem pro perfektní aktivní dovolenou. V Marin Kempu máte možnost kempovat ve stanech, v karavanech nebo se ubytovat v pokojích ve VELKÉM penzionu nebo také v MINI penzionu.

Pro zpestření rekreačního pobytu můžete vyzkoušet jízdu na vodních lyžích, wakeboardu nebo na kruhu a banánu. K občerstvení slouží nová restaurace rychlého občerstvení s barem se zastřešenou pergolou, vedle které je umístěné dětské hřiště s trampolínou, prolézačkou a pro ty starší je tu pinkponkový stůl.

Děti uvítají dovádění na vodní skluzavce. Milovníci tenisu, volejbalu, badmintonu a jiných míčových her se mohou vyžít na novém velkém hřišti.
Pro děti jsou pořádány zábavné akce s projekcí ve stylu karaoke, disco či různé diashow nebo mohou vyzkoušet svou dovednost na lanovém polygonu.

Rybaření není v areálu kempu povoleno, avšak již pár kroků za vstupní branou kempu je pro milovníky rybolovu dostatek volné vodní hladiny.

Kempování

Kemp je koncipován jako klidný, zaměřen na rodiny s dětmi a sportovní klientelu.

Více informací

Chatky

Od sezóny 2023 nabízíme 4 čtyřlůžkové chatky:   2 chatky bez sociálního zařízení a 2 nové chatky s vlastním sociálním zařízením.

Chatky se sociálním zařízením jsou vybaveny jednou manželskou posteli a jednou palandou, vařičem, lednici, WC s umyvadlem a venkovní solární sprchou.

Chatky bez sociálního zařízení jsou vybaveny palandami, stolkem, lednicí, varnou konvicí a elektrickou přípojkou.

Více informací

Týpí de luxe - 2-plášťový Indiánský stan

Připravili jsme pro Vás nové stylové ubytování ve čtyřlůžkovém 2-plášťovém stanu – TýPí.

Tento typ ubytování je primárně určen pro rodiny s dětmi.

Více informací

Penzion

Vedle kempu nabízíme také ubytování ve VELKÉM penzionu a MINI penzionu.

Ubytování v penzionu je vhodné pro všechny milovníky koupání v čisté vodě, vodních sportů, odpočinku v klidném klubovém prostředí, pro cyklisty.

Více informací

Bistro

Nově postavené bistro rychlého občerstvení a Marin bar (zahájila provozu 6/2014) nabízí základní sortiment rychlého občerstvení i možnost zdravé stravy.

Více informací

Animační programy

Mimo pevných atrakcí (trampolína, lanová pyramida, skluzavka, lanový polygon a jiné), připravujeme pro vaše děti nejrozmanitější aktivity a soutěže, do kterých se mohou všechny děti bez obav zapojit.

Více informací