Akce

Klubové akce

Všechny naše členy a jejich hosty se snažíme pobavit podle jednoho amerického hesla „keep entertained“.

Organizujeme pravidelné a nepravidelné akce sportovního nebo zábavného charakteru jako například mistrovské soutěže ve vodním lyžování a wakeboardingu, nohejbalové turnaje, párty na otevření a ukončení sezóny, oslavy narozenin našich členů, karaoke music večírků pro celý kemp nebo hromadné fandění při projekci významných sportovních událostí.

Zobrazit ceník

Firemní akce

Jste firma? Máte v úmyslu uspořádat pro svoje zaměstnance či klienty „stmelovací“ nebo „děkovací“ akci?

Chcete vyjádřit vděk svým obchodním partnerům jiným, nevšedním způsobem? Hledáte místo pro školení v přírodě?

Za těmito účely klub poskytuje ideální zázemí pro pořádání firemních teambuildingů nebo pro neformální setkání s obchodními partnery.

  • Pro skupiny do 50 osob zorganizujeme akci na přání v prostorách klubu, jsme schopni zajistit veškerý catering a atrakce na vodě (jízda na vodních lyžích, kruhu a banánu). Na požádání zajistíme projekci a ozvučení. Celý prostor klubu bude výhradně pro Vás, včetně plné ubytovací kapacity a kapacity motorových člunů.
  • Je vás více? Nevadí! Pro tyto účely nabízíme navíc k prostorám klubu území celého kempu. V této variantě jsme schopni pojmout skupiny až do 200 osob denně. Veškeré aktivity jsou pak řešeny případ od případu zpravidla s pomocí zábavní agentury zajišťující program. Na vodě jsme schopni „odtahat“  omezený počet lyžařů, zpravidla cca 70.
Zobrazit ceník

Privátní akce

Zamýšlíte uspořádat after párty po svatbě? Nebo chcete zorganizovat nevšední oslavu narozenin v příjemném romantickém prostředí poloostrova, který omývají čisté vody mělického písáku? Nebo snad oslavit promoci?

Ať už je Váš důvod k oslavě, nebo ke srazu lidí jakýkoliv, obraťte se na nás a my uděláme vše pro to, aby vám akce sedla přesně na míru.

Zobrazit ceník