2-plášťový Indiánský stan – Týpí komfort

Ceník ubytování v týpí komfort

POLOŽKA CENA
ČTYŘLŮŽKOVÉ TÝPÍ 1250 Kč/týpí/noc
PŘÍPLATEK ZA UBYTOVÁNÍ POUZE NA 1 NOC 300 Kč/týpí

Lůžkoviny nejsou zajišťovány, postel je povlečena pouze čistým prostěradlem. Nutno vzít si s sebou vlastní deky nebo spacáky.

Ubytování se vždy platí celé předem. Po podání rezervace přijde klientovi email s informacemi a výzvou pro zaplacení. Doklad o zaplacení předává klient při příjezdu na recepci. Pokud platba do uvedeného termínu neproběhne, má provozovatel právo rezervaci zrušit.

Při nástupu na ubytování se platí vratná záloha ve výši 1000,-.

Pro rezervace klikněte ZDE!

Doba nástupu na pobyt je od 14:00 do 19:00.

Storno podmínky:

Smluvní vztah mezi Marin klubem s.r.o. a klientem vzniká po  zaplacení ceny za pobyt. Tímto klient zároveň potvrzuje, že s těmito podmínkami souhlasí. Ceny za pobyt jsou aktuální ke dni vystavení této objednávky a Marin klub s.r.o. garantuje, že po zaplacení klientovi již nebude cena upravována. Za objednané služby je možné zaplatit v hotovosti, bankovním převodem, a nebo poštovní poukázkou nejpozději do termínu uvedeného na ubytovacím voucheru, který klient obdrží emailem po podání rezervace. V opačném případě má Marin klub s.r.o. právo rezervaci zrušit a poskytnout jinému klientovi. Klient má právo stornovat pobyt bezplatně nejpozději 30 dní před nástupem na pobyt, v opačném případě má Marin klub s.r.o. právo účtovat storno poplatek: 29 – 15 dní 30 % z ceny,  14 – 2 dny 50 % z ceny, 1 den a v den nástupu 100% z ceny.

Provedení storna

nezaplacená rezervace: telefonicky nebo mail (viz níže) – zpráva musí mít předmět „Zrušení rezervace!“.

zaplacená rezervace: telefonicky nebo mail (viz níže) – zpráva musí mít předmět „Zrušení rezervace!“ a obsahovat všechny informace o žadateli a proběhlé platbě.